Laenude refinantseerimine
Intressimiäär alates 9% aastas.

LAENUD

Laenust

See teenus näeb ette Teie olemasolevate laenude väljamaksmist uue, Geldex-ist võetud laenu abil. Laenu refinantseerimine on mõttekas valik, kui olete võtnud laenu liiga kõrge intressimääraga. Sellisel juhul saab hoiu-laenuühistu Geldex Eesti pakkuda Teile laenu madalama intressimääraga. Samuti võite refinantseerimist kaaluda, kui Teil on mitu erinevat laenu, nende hulgas kiirlanud. Maksevõime langemisel saame pakkuda laenu pikemaks tähtajaks – see vähendab igakuisete maksete summat.

Laenude refinantseerimine hoiu—laenuühistu Geldex Eesti abiga on võimalik ka juhul, kui Teie eelmise laenuga tegeleb kohtutäitur.

Meie kliendid hindavad seda, et hoiu—laenuühistu Geldex Eesti rakendab refinantseerimisteenusele oma konkurentidest madalamat intressimäära.

Refinantseerimine võib Teile huvi pakkuda, kui:

- Teil on osaliselt tagasimakstud laen ja Te soovite vähendada igakuise tagasimakse summat;

- Teil on mitu osaliselt tagasimakstud laenu ning tunnete ebamugavust mitme laenu teenindamisel ja kuupäevade jälgimisel;

- Teil on tekkinud vajadus täiendava laenusumma järele, mida saaksite kasutada oma äranägemise järgi.

Laenude refinantseerimine hoiu-laenuühistu Geldex abiga annab Teile võimaluse ülejäänud lepingute lõpetamiseks ning edaspidi peate vaid ühe laenu tagasi maksma. Saate taotleda ka laenusumma suurendamist

Laenukalkulaator

esita taotlus