Meist
GELDEX EESTI HLÜ - Sinu usaldusväärne partner!

Liitu meiega!

Kui Te soovite osa võtta hoiu-laenuühistu Geldex Eesti tegevustest, kasutada kõiki meie teenuseid ja boonuseid – tulge julgelt meiega liituma!

Hoiu-laenuühistu Geldex Eesti liikmeks võivad astuda Eesti Vabariigi alalised elanikud ja selle territooriumil kinnisara omavad isikud. Samuti saavad liikmeteks astuda Eestis registreeritud ettevõtted, ka FIE-d, kelle asukohamaaks on Eesti, v.a riigiasutused ja kohalikud omavalitsused.

Liikmeks astumise avalduse saate esitada nii meie kontoris, digitaalselt allkirjastatuna e-mailile või saates e-postile.

Kuidas meiega liituda

1. Saatke täidetud ja digitaalselt allkirjastatud taotlus HLÜ Geldex Eesti e-posti aadressile info@geldexhly.ee, või paberkandjal allkirjastatult tavapostiga meie tegevusaadressile Ahtri 6a, Tallinn või tulge lihtsalt meie kontorisse.

2. Tasuge sisseastumismaks summas 6 eurot ja minimaalne põhikapitali osamaks summas 30 eurot (füüsiline isik) või 50 eurot (juriidiline isik) meie arveldusarvele EE561010220274250223 või sularahas meie kontoris. Arveldusarvele tasumisel palume maksekorralduse kirjelduses märkida „ees- ja perekonnanimi, sisseastumismaks ja osamaks“.

3. Ühistu juhatus vaatab läbi Teie avalduse, kinnitab selle ning teavitab Teid HLÜ Geldex Eesti liikmeks astumisest. See annab Teile õiguse kõigi Ühistu teenuste kasutamiseks ning üldkoosolekust osavõtmiseks.